FUAR STAND TASARIM

1980 yılında start verdiğimiz fuar sektöründe,  ulusal ve global birçok hizmet ağımızla; hem stand tasarım,  hem de stand kurulum üreticisi olarak müşterilerimizin isteklerine hızlı ve kaliteli cevap verip sektörün önde gelen isimlerinden biri haline geldik. Polinorm olarak: İstanbul Tüyap Fuar ve İstanbul Cnr Expo başta olmak üzere birçok fuar kurulum merkezlerinde hizmet ağımızı kaliteden ödün vermeden genişletmekteyiz.

Projelerimiz; standın tasarımıyla birlikte şekillenmeye başlayıp, şirket bünyemizde yer alan atölye imalatı ve en son fuar alanına kurulum olarak bitirilmektedir.

İlk etaptan son basamağa kadar gerek fuar stand tasarım  gerekse fuar stand kurulumunda uzman ekiplerimiz projeleri son dakikaya kadar takip edip, müşteriye anahtar teslimini gerçekleştirdikten sonra fuar alanından ayrılmaktadır.

Stand tasarım konusunda her zaman kendini yenileyen ve dünya tasarım çizgilerinden geri kalmayan mimarı düşüncemizle fuar stand tasarım anlamında da adından sıkça bahsettiren Polinorm, müşterinin isteklerini de göz önünde bulundurarak ürün tanıtım ve reklam önyüz çalışmalarıyla çalıştığı firmaların prestijini katlayarak fuardan mutlu ayrılmalarını sağlamıştır.

Müşteri istikrarı ile fuar stand tasarım ve fuar stand kurulum anlamında giderek uzmanlaşan firmamız; kurucumuz Cihan Beyazay’ın patentli projesi Poliprofil Sistemle de endüstriyel anlamda diğer rakiplerinden bir adım önde yer alır.

Uluslar arası platformlarda gerek ahşap, gerekse Oktonorm ve Poliprofil sistemlerimizle ihtiyacınız olan fuar standının kurulumunu dünya normlarına göre gerçekleştirirken, kendi alanında dünyanın en iyi markalarıyla çalışmanın haklı gururunu yaşamaktayız.